Komatsu HM400-5: Kloubový dampr

Motor s vysokým výkonem 480 koní, který je velmi šetrný k životnímu prostředí, kapacita prostoru pro nákladání materiálu 24 metrů3, systém kontroly trakce, pohodlná kabina, monitorovací technologie KOMTRAX ™ - to jsou jen některé přednosti kloubového dempru Komatsu HM400-5. Naplno využívá vedoucí postavení japonského výrobce stavebních strojů Komatsu v oblasti moderních technologií a inovací. Na českém trhu stroj nabízí společnost KUHN - BOHEMIA, jež je výhradních distributorem stavebních strojů Komatsu na českém trhu.

Více...

Pásové rýpadlo Cat® 336F L/LN udává směr v produktivitě

V kategorii pásových rýpadel nad 30 tun mohou zájemci od letošního roku sáhnout po novém modelu Cat® 336F L/LN od světoznámého výrobce strojů Caterpillar. Tato novinka, disponující celou řadou pokrokových technologií, uspokojí ty nejnáročnější zákazníky z oblasti těžebního a stavebního průmyslu. Jak bývá u Caterpillar zvykem, „tři tři šestka" je konstruována s ohledem na maximalizaci provozních úspor a produktivity při současném zachování vysoké úrovně komfortu pro posádku.

Více...

WARRIOR "TOP DRIVES" v první linii

Hägglunds hydraulické řešení pohonu.
Warrior Manufacturing Services Ltd. je kanadský výrobce vrtacích zařízení se sídlem v Calgary, Alberta. Od svého vzniku v roce 2005, prošla společnost významnými změnami. Jedna věc však zůstala nezměněna, a tou je důvěra v pomaluběžné hydraulické motory Hägglunds společnosti Bosch Rexroth.

Více...

Výložníkové systémy pro hydraulická kladiva od firmy Trading BFBT s.r.o.

Investice do bezpečnosti obsluhy, která se Vám vyplatí

Trading BFBT s.r.o. je česká firma sídlící v Uničově, která od roku 2010 vyvíjí a dodává Výložníkové systémy vlastní konstrukce. Vývojem a návrhem zástavby těchto zařízení se však zabýváme podstatně déle. Založení vlastní firmy nám umožnilo plnou osobní kontrolu nad vývojem nových zařízení, řešení zástavby výložníkových systémů v lomech, ale také nad výrobou u kooperující firmy.

Více...
Back to top