Aktuálně

Aukce: Insolvenční dražba strojírenského podniku

Ještě do 2. 5. nabízí Surplex.com v aukci kvalitní použité stroje

Strojírenský průmysl čelí obtížné situaci. Na jedné straně je po strojích vysoká poptávka a podniky mají spoustu objednávek. Objednávky však často nelze zvládnout. Důvody: Bezproblémovému výkonu činnosti brání logistické problémy, nedostatek surovin a mezinárodní napětí. Po dvou letech poznamenaných pandemií nepřinese ani rok 2022 mnoha společnostem kýženou úlevu.

Kdo chce objednat nové stroje pro vlastní podnik, musí se připravit na dlouhé čekací doby a vysoké náklady. Dobrou alternativu představuje nákup použitých strojů. Nejenže se tak lze vyhnout dlouhým dodacím lhůtám a ušetřit rozpočet, ale při nákupu použitých strojů se navíc spotřebuje méně CO2 než při výrobě nových strojů a zvýší se udržitelnost vlastního podniku.

Při nákupu použitých strojů je třeba se spolehnout na odborníky. Průmyslové aukční domy, jako je Surplex.com, nabízejí široký sortiment kvalitních použitých strojů a poskytují kompetentní komplexní služby. Kupující obdrží vše z jednoho zdroje, od počáteční konzultace přes zpracování faktury až po odeslání.

V současnosti nabízí Surplex v aukci zachovalé stroje z insolvenčního řízení strojírenského podniku. Stroje lze na Surplex.com vydražit do 2. 5. Mezi více než 200 položkami jsou také stroje těchto výrobců:

• vertikální frézka DECKEL MAHO DMF Linear
• vertikální obráběcí centrum DMG MORI DMC 1035
• cyklovací soustruh WEILER
• CNC soustruh TRAUB TNA
• středový soustruh MARTIN
• vertikální obráběcí centrum DMG MORI DMC 635

Nabídka obsahuje i další stroje, vybavení dílen a mnoho dalšího. Prohlídka strojů je možná po domluvě nebo kdykoliv na online 3D portálu.

O společnosti Surplex:

Surplex patří mezi přední evropské průmyslové aukční domy a obchoduje po celém světě s použitými stroji a provozním zařízením. Stránky aukční platformy surplex.com v 16 jazycích navštíví ročně cca 50 mil. uživatelů. Na více než 500 online aukcích se za rok prodá více než 55 000 kusů průmyslového zboží. Společnost má sídlo v Düsseldorfu a pobočky v patnácti evropských zemích. Více než 200 pracovníků z 20 zemí vytváří roční obrat převyšující 100 mil.EUR.

Více...
Back to top