SSE Explo Česká republika s.r.o. - Provozovna Libotín na Moravě

Vážení čtenáři, jak jsme Vás již informovali v předchozím vydání, hlavními předměty podnikání firmy SSE Explo Česká republika s.r.o. (SSE ČR) jsou výroba a prodej výbušnin, realizace trhacích prací při HČ, ČPHZ a ve stavebnictví. Produkce výbušnin je zaměřena na výrobu trhavin na místě spotřeby prostřednictvím mísících a nabíjecích vozů.

Více...

Výměna třídiče v kamenolomu Těšovice

V prosinci minulého roku vyhrála firma TECHKON s.r.o. výběrové řízení na výměnu třídiče VD2 200x600/2D po III. stupni drcení v kamenolomu Těšovice, který vlastní společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. Realizaci provedla úspěšně s firmou Blatenské strojírny Blatná s.r.o.

Více...

Editorial 2 / 2018

Vážení čtenáři, historie naší státnosti sahá do dávné minulosti. Nenápadná Labská loučka, kde oficiálně pramení nejdelší česká řeka Labe, je možná důležitější než se zdá. Místo v Krkonoších totiž určilo počátkem 18. století hranice tehdejšího České království. Pomohlo k tomu i vysvěcení pramene biskupem Janem Františkem Kryštofem z Talmberka, v roce 1684.

Více...

Více práce za méně peněz: Nový kloubový dampr Cat® 745 s elektronickými asistenty míří na trh

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., která je oficiálním dealerem stavebních a těžebních strojů Caterpillar v České republice, představuje novinku ve třídě kloubových damprů. Nový Cat® 745 s užitečným zatížením 41 tun a objemem korby 25 m3 se chlubí vylepšenou kabinou, nízko-emisním motorem a také celou řadou chytrých elektronických asistentů pro snadnější obsluhu a vyšší produktivitu.

Více...
Back to top