POWER support s.r.o. a INGES spol. s r.o. přinášejí na český trh kompletní portfolio značky McCloskey

McCloskey International je kanadská společnost založená Paschalem McCloskey, který v období Irské krize opustil svou rodnou zem. V kanadském Ontariu vybudoval společnost McCloskey International s přesahem severoamerického trhu a již jako velmi úspěšný businessman se vrátil do své rodné vlasti a i zde vybudoval výrobní závody primárně pro evropský trh. Dnes dealerská síť této značky pokrývá s nadsázkou celý svět.

J45-R155Mobilní čelisťový drtič McCloskey J45 a mobilní hrubotřídič McCloskey R155

Široká nabídka

V portfoliu společnosti McClosky International lze naleznout téměř vše týkající se zpracovávání přírodního kameniva, stavebních odpadů, výkopových zemin, štěrků a písku i v režimu mokrých procesů.

J50v2Mobilní čelisťový drtič McCloskey J50 

Drtiče čelisťové, odrazové, kuželové, VSI v rozsahu od 25-ti tun až po velikostní řady přesahující požadavky českého trhu. Klasické třídiče dvousítné, třísítnéve variantách pro suché i mokré procesy. Hrubotřídiče, bubnové třídiče, haldovací dopravníky statické, mobilní na kolovém, či pásovém podvozku, mobilní podávací zásobníky, vysokofrekvenční třídiče, dehydrátory ad.

praniModulární mokrá linka SANDSTORM 620

ts4065-cm39Mobilní haldovací dopravník TS4065

Společnost POWERsupport s.r.o. Vám nabízí široké portfolio značky McCloskey Internationalvčetně kompletního servisu, kvalitního odborného zázemí a krátkých dodacích lhůt.

mccloskey-logo

Kontakty: POWER support s.r.o.; Jedousovská 334, 533 61 Choltice, tel: +420 724 496 964
www.powersupport.cz; www.mccloskeyinternational.com; www.mccloskeywashing.com
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Titulní fotografie: Mobilní třídič McCloskey S190 3Deck

01

Pozvání

Při příležitosti 10letého této značky na český trh si vás dovolujeme pozvat na DEMOTOUR 2020, připravovanou ve spolupráci se společností AUSTRO Baumaschinen s.r.o. a dalšími partnery ve dnech 30. a 31. 1. 2020 v kamenolomu společnosti Kalcit, s.r.o. – Brno-Líšeň. Bude pro vás připraven program v pohybu, kde budete mít možnost si jednotlivé technologie vyzkoušet a hlavně vidět v reálném provozu. Samozřejmě bude zajištěno i teplé zázemí s pohoštěním pro zkřehlé návštěvníky. Budeme se na vás těšit!!

pozvanka

 

Back to top