Nové kompaktní minirypadlo SANY SY50U

SANY, největší čínský výrobce stavebních strojů, nedávno přišel na trh s moderním kompaktním minirypadlem - model SANY SY50U. Tento stroj pokrývá širší rozsah pracovních podmínek, než její předchozí modely - SY18C, SY26U a SY35U.

Nulový přesah stroje zvyšuje jeho rozsah uplatnění

Nová kompaktní pásová rypadla SY50U jsou navržena tak, aby vyhovovala vyšším požadavkům na výstavbu ve městech, při použití v zemědělství, terénních úpravách a podobně. „Díky nulovému přesahu otáčení zadní části stroje a mimoosému kopání může stroj SY50U pracovat ve výrazně stísněných prostorách. Maximální vzdálenost ramene při vybočení doprava je 710 mm a 745 mm doprava, takže může pracovat blízko rohu stěny bez nutnosti častého pohybu stroje," uvádí konstruktér stroje SY50U.

Klíčové komponenty šetří energii a zvyšují výkonnost

Stroj SY50U používá ekologický motor Yanmar Tier 4, vyspělý hydraulický systém SLSS, optimální řízení výkonu a výběr pracovního režimu, což výrazně zvyšuje jeho rychlost a výkon při snížené spotřebě paliva. Údaje získané během zkoušek v terénu prokazují, že stroj SY50U snižuje spotřebu paliva o 15 % a zvyšuje účinnost o 14,2 %.

a1

Vhodný pro náročné pracovní podmínky

Stroj je vhodný pro práci při nízkých teplotách. Stroj SY50U disponuje funkcí automatického předehřívání motorem, díky které může pracovat při nízkých teplotách. Díky této funkci může stroj SY50U pracovat i při teplotách pod mínus 15 stupňů Celsia.

Komfortní stroj s pohodlným ovládáním

Stroj pro náročné zemní práce neznamená vždy obtížné ovládání a nepříjemné zážitky obsluhy. Jeho ovládání může být pohodlné a snadné, stejně jako v případě stroje SY50U. Stroj SY50U nabízí široký výhled z kabiny, nastavitelné sedadlo a klimatizaci. Zajišťuje tedy dostatečné pohodlí při práci na různých stavbách. Vybaven je velkým krytem motoru s automatickými vzpěrami, který se snadno otevírá a umožňuje obsluze provádět každodenní údržbu na zemi. Centrální vnitřní konstrukce stroje, která integruje všechny klíčové komponenty v zadní části bagru, včetně vzduchového filtru, olejového filtru, odlučovače vody, měrky oleje, expanzní nádržky a plnicího otvoru oleje, výrazně snižuje nároky na údržbu. Vyspělý bagr SY50U je nyní k dispozici v USA, Evropě a Austrálii a očekává se od něj výrazná posila protfolia minirypadel SANY.

SANY SY50U s tiltrotátorem engcon

Pásová rypadla SANY od 1,6 do 62 tun na český trh dodává společnost CARACAL MACHINES s. r. o. Společnosti se již podařilo umístit stroj SANY SY50U na český trh s tiltrotátorem, rotační a naklápěcí hlava švédské značky engcon, která se vyznačuje výjímečným úhlem náklonu. Zapůjčit si ho lze s širokou paletou příslušenství, jako jsou podkopové, kanálové a svahovací lžíce, paletizační vidle, rozhrnovací-planýrovací lišta a integrované kleště, Královodvorské půjčovně společnosti.

Jak jsou zákazníci spokojeni s novým modelem jsme se zeptali Evy Kalcovské, jednatelky firmy CARACAL MACHINES s. r. o.

"Letos jsme uvedli na trh již třetí novinku. Po pásovém kompaktním minibagru SANY SY26U a novém demoličním rypadle SANY 6028 HRD je to nyní kompaktní SY50U. Od zákazníků se těší stroj chvály na rychlost a výkonnost stroje, ale také na širokou základní výbavu, která zahrnuje automaticky dvojité hydraulické okruhy s dvojčinným proporcionálním ovládáním v joysticích, klimatizaci, rádio, 4 pracovní režimy ovládané na přehledném displeji a mimoosé kopání. V neposlední řadě jsme si u zákazníků získali důvěru pětiletou zárukou na naše stroje a příjemnou cenou. Stroj ma pri beznych pracovnich činnostech spotřebu okolo 2,6 litru. Konceptem naší společnosti je symbióza mezi stroji SANY a tiltrotátory engcon. Pro rozličné účely využití strojů tak za základní cenu konkurenčních strojů získáte stroj s širokou paletou příslušenství a pracujete tak efektivně, flexibilně a práce Vás baví.", uvádí Eva Kalcovská a dodává: "Po veletrhu bauma CHINA 27. - 30. 11. 2018 v Šanghaji očekáváme další horké novinky, jelikož se pro SANY jedná o hru na domácím hřišti. To si SANY zcela nepochybně nenechá ujít a představí plány na doplnění portfolia evropských strojů".

www.caracal-machines.cz

Další články z této kategorie

« Editorial 4 / 2018
Akademie řemesel Praha »

 

Back to top