Nový distributor strojů Keestrack pro Českou a Slovenskou republiku

Novým distributorem pro Českou a Slovenskou republiku, předního výrobce drtičů a třídičů pro demolice, recyklaci a lomový průmysl – společnosti Keestrack, se stala společnost Keestrack drviče+triediče s.r.o. se sídlem v Bratislavě. Tato společnost navazuje na své dlouholeté zkušenosti se stroji Hartl a Atlas Copco.

Od roku 1988 Keestrack navrhuje a vyrábí mobilní třídící a drtící zařízení. Společnost Keestrack, jako první na světě, vyvinula a patentovala stroj typu hrubotřídič. Tento typ stroje je dnes již výrobním standardem po celém světě. Mobilní třídiče a drtiče Keestrack se vyrábějí v České republice ve městě Šternberk již 15 let. Během této doby prošel výrobní program řadou změn, které reagovaly na potřeby trhu a požadavky zákazníků.

Čelisťové drtiče Keestrack

Kompaktní, ale robustní čelisťové drtiče Keestrack a jejich pokročilá technologie umožňuje nepřetržitý provoz. Patentovaný NONSTOP SYSTEM chrání drtiče před poškozením při vniknutí nedrtitelných předmětů. Plně automatizovaný plnící systém naplňuje komoru drtiče na optimálních 75-80% pro dosažení nejlepších výkonů.

Dvousítný nezávisle poháněný předtřídič zaručuje optimální a efektivní roztřídění materiálu před vstupem do drtící komory. Ucelená řada čelisťových drtičů s hmotností od 30t do 55t plně uspokojí požadavky zákazníků na mobilitu spojenou s nejvyšším výkonem.

Odrazové drtiče Keestrack

Odrazové drtiče Keestrack vynikají roky osvědčenou optimalizovanou a unikátní geometrií drtících ploch a rotoru, což umožňuje drtit velké kusy a drtiče lze využít i jako primární drtící jednotku.

r3-destroyer

Kuželové drtiče Keestrack

Kuželové drtiče Keestrack vynikají kompaktními rozměry při vysokém výkonu. Koncepce je založena na technologii „all in', která umožňuje výrazné snížení opotřebení drtících komponentů. Světově unikátní možnost použít zavěšeného třísítného třídiče, dělá z kuželového drtiče Keestrack drtící a třídící linku s nejvyšším výkonem.

Třídiče a hrubotřídiče Keestrack

Pokročilá technologie třídičů a hrubotřídičů Keestrack znamená obrovskou úsporu pohonných hmot. Motor s nízkými emisními hodnotami v kombinaci s hydraulickým systémem s dimenzací výkonu minimalizuje dopady na životní prostředí. Hydraulika s dimenzací výkonu umožňuje ušetřit 4 až 6 litrů nafty za hodinu. Další možností úspory provozních nákladů je verze pohonu diesel - elektro. Ovládací panel Relytec usnadňuje ovládání a údržbu. Tyto stroje se svou třídící plochou patří k nejvýkonnějším ve své třídě.

k4-novum

Všechny stroje KEESTRACK jsou poháněny motory s nízkými emisními hodnotami v kombinaci se třemi variantami pohonů: diesel-hydraulika, diesel-elektrika a nejnověji PLUG-IN diesel-elektrika. Tím stroje dosahují maximální úspory provozních nákladů.

V nabídce společnosti Keestrack jsou také haldovací dopravníky Keestrack, bubnové třídiče a vodní dělo, o tom ale příště.

Rádi Vás se stroji Keestrack seznámíme, abyste se mohli sami nejlépe rozhodnout. Najdete nás na veletrhu EXPO Mokrá 14.-16.6.2016 a na http://www.kees.cz a http://www.kees.sk.

Text : Dan Bureš  Foto: archiv firmy

 

Back to top