EXPO Mokrá 2014 – přípravy v plném proudu

Přípravy na jubilejní 10. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2014 jsou již v plném proudu. Ve dnech 10. - 12. června 2014 se opět otevře pomyslná brána veletrhu a čeští i zahraničtí vystavovatelé budou moci představit technické novinky z oblasti těžebního průmyslu.

Veletrh EXPO Mokrá se uskuteční již po šesté v jedinečných prostorách kamenolomu Mokrá u Brna, který akci propůjčuje společnost Českomoravský cement, a.s. Právě prostor kamenolomu umožňuje vystavovatelům předvedení strojů a zařízení přímo v akci, což je velkou příležitostí jak pro vystavovatele, tak návštěvníky.

mokra1

Veletrh je rozdělen do následujících oborů: technika a prostředky přípravy rubaniny; těžební, nakládací a přepravní technika; stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin; stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů; zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů; náhradní díly a doplňky; servisní a doprovodná činnost; nákladní vozy, vozy pro speciální účely; terénní vozy; projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy.

Organizační tým už v tuto chvíli kompletuje první přihlášky vystavovatelů a rozjíždí spolupráci s celou řadou zajímavých mediálních partnerů z České republiky i zahraničí, mezi nimi samozřejmě nebude chybět ani časopis Lomy a těžba. Pro samotné vystavovatele je připravena celá řada slev, které se navzájem sčítají. Nejvíce výhod získávají vystavovatelé přihlášení do konce ledna!

mokra2

Každý vystavovatel má možnost obdržet až 500 ks volných vstupenek zdarma pro své zákazníky, odběratele, dodavatele a spolupracující organizace. Na veletrhu rovněž nebude chybět doprovodný program pro odbornou i laickou veřejnost.

Těžební unie a organizační tým veletrhu se těší na vás všechny, kteří dorazíte. Více informací, včetně přihlášky nebo fotogalerie z minulého ročníku naleznete na: www.expomokra.cz

 

Back to top