Bolzoni Auramo a MEYER spojí své síly v České republice a na Slovensku

Od začátku března 2015 se v rámci České republiky a na Slovensku spojí značky Bolzoni Auramo a MEYER. Nově se distributorem pro obě značky stává Bohumínský ČEMAT, přední distributor příslušenství pro manipulaci a stavební techniku v České republice a na Slovensku.

ČEMAT využije k distribuci zkušeností a historické sítě, kterou již vybudoval v rámci práce s přídavnými zařízeními Bolzoni Auramo. Nově využije své zázemí i tým také pro distribuci německé značky přídavných zařízení MEYER.

MEYER GmbH se rozhodl využít služeb ČEMATu zejména kvůli podpoře, kterou společnost nabízí zákazníkům v oblasti přídavných zařízení. Výhodou firmy je zkušený servisní tým a široká škála přidaných hodnot, kterou firma nabízí v oblasti služeb spojenými s údržbou a montáží přídavných zařízení. Firma nabízí vysoce kvalifikované poradenství pro optimální logistická řešení zákazníkům v oblasi manipulačního průmyslu. ČEMAT disponuje dobře vybavenými dílnami a vynikajícím servisním zázemím, které umožní instalaci a úpravy výrobků na míru a podle požadavků zákazníků. Vedle možnosti zakoupit zcela nová přídavná zařízení je pro zákazníky k dispozici také půjčovna přídavných zařízení zajišťující jak dlouhodobé, tak krátkodobé pronájmy přídavných zařízení. Součástí služeb ČEMATu je i flotila montážních vozů, která řeší požadavky zákazníků operativně v terénu. Tato široká škála přidaných hodnot a nabídka ze strany ČEMATu v České republice i na Slovensku je důvodem, pro který se MEYER GmbH rozhodl spojit s dosavadním dsitributorem značky Bolzoni.

bolzoni-auramo-meyer

"Věříme, že ČEMAT bude pro MEYER dlouhodobě stabilní a silný partner na těchto důležitých a dále rostoucích středoevropských trzích. Vážíme si zákaznicky orientovaného a nad servisem uvažujícího přístupu zkušeného týmu ČEMAT v obou zemích. Jsme přesvědčeni, že díky spojení našich sil budou velmi profitovat zákazníci," řekl Thomas Auringer, generální ředitel společnosti Meyer GmbH.

"Přidání značky Meyer do portfolia námi zastupovaných značek významně přispěje k zvýšení již tak vysoké kvality nabízené našim zákazníkům. Nyní jsme schopni nabídnout našim zákazníkům nejen naše vlastní znalosti a zkušenosti, ale také nejvyšší možnou kvalitu přídavných zařízení, které obě značky BOLZONI Auramo i MEYER nabízí," komentoval spojení značek Michal Džupin, generální ředitel a jednatel ČEMAT v České republice.

"Naše již tak rozsáhlá nabídka nyní pokrývá nejširší spektrum přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky. Jsme schopni uspokojit logistiku všech průmyslových odvětví a nabízíme i mnoho vysoce specializovaných výrobků pro nápojářský průmysl, papírenství i pro firmy z logistiky bílého zboží," doplnil Jan Martiniak, generální ředitel a jednatel ČEMAT Slovensko.

Bolzoni Auramo a MEYER nabízí na světovém trhu dlouhodobě nejširší škálu inovativních přídavných zařízení pro vysokozdvižné vozíky, zvedací stoly a vidlice pro vysokozdvižné vozíky. Všechny své výrobky dodávají prostřednictvím specializovaných center pro vývoj produktů a výrobních závodů v Itálii, Finsku a Německu. Tým ČEMATu bude pokračovat v rozšiřování obchodního přístupu s přidanou hodnotou pro všechny své zákazníky na Českém a Slovenském trhu.

Základní informace o společnosti ČEMAT v České republice
Společnost ČEMAT je předním distributorem doplňků pro manipulační a stavební techniku. Denně dodává zboží ze skladů v Bohumíně, Praze, Lovosicích, Martině a Trnavě a pokrývá svým záběrem celou Českou i Slovenskou republiku. Portfolio nabízeného zboží a služeb zahrnuje pneumatiky pro vysokozdvižné vozíky, průmyslové pneumatiky, přídavná zařízení, nosné vidlice, gumové pásy, sedačky, zvedací plošiny, polyuretanová kola a kladky a jiné. Na trhu působí od roku 1997 a po více než patnáctiletém působení se stala výhradním distributorem světových značek, jakými jsou například MICHELIN, CAMOPLAST SOLIDEAL, ATG, MARANGONI, RÄDER-VOGEL či MSE-FORKS. Kromě značek, které mám ČEMAT v zastoupení nabízí v sekcích nosných vidlic, zvedacích stolů a sedaček dále produkty vlastí výroby – CMT Forks, CMT Lifts, CMT Seats.

Pro více informací prosím kontaktujte:
ČEMAT trading, spol. s.r.o.
Čs. armády 184, 735 51 Bohumín
Mgr. Tereza Hlaváčová
Marketingový manager
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tel: + 420 605 200 233

 

Back to top