Editorial 3 / 2021

Vážení čtenáři, být zdraví a mít střechu nad hlavou není vždy samozřejmostí. Přírodní živly, zvlášť voda a vichřice, jsou nevyzpytatelné. Nikdy nevíme odkud přijdou a co vše způsobí, jak to předvedlo koncem června tornádo na jižní Moravě. Příroda nám dává jasně najevo, kdo je tady pánem.

Opět se potvrzuje známé rčení „v nouzi poznáš přítele", kdy tisíce lidí se snaží pomoci nejen finančně, materiálově, ale i o osobně v postižených místech pohromy. Je to důkaz o tom, že lidskost a solidarita pořád u nás existují, nevymizely a to je dobře, zvlášť v této složitě době. Proto se netrapte malichernostmi a važte si každého pěkného dne a střechy nad hlavou.

Výjimečně vydáváme časopis LT 3 dříve a přinášíme informace o novém termínu těžebního veletrhu Expo Lesní lom, pozvání na tradiční a oblíbenou Marokánku a na další akce. Představíme Projekt Strojnické průkazy na klíč a zavedeme Vás opět do anglického Cornwallu, drsného kraje přírodních krás, bohaté historie a ložisek kovů.

Přichází období zralých malin a jahod, dovolených a také letních dlouhých večerů. Posezení s přáteli u ohně či u pípy nebo ve sklípku u dobrého vína, je vždy příjemné a obohacující.

Užívejte letních dnů a buďte zdraví

Vladimíra Štěpánková

01

02

03

P.S. Pár přátel stojí za to mít, co uměj za to vzít..........

 

Back to top