Pneumatiky Triangle od specialistů na průmyslové pneumatiky s nejdelší tradicí

Tým společnosti ČEMAT je na českém a slovenském trhu dobře znám jako profesionálové naoff-the-road pneumatiky pro stroje pracující mimo silnici – vysokozdvižné vozíky, plošiny, smykem řízené nakladače, traktorbagry, osmikolové bagry, grejdry, až po největší nakladače či pevné a kloubové dempry. Na obou trzích je ČEMAT partnerem výrobců Michelin, Magna Tyres, Camso, Galaxy, Marangoni či Schelkmann. Nyní je nám ctí oznámit, že došlo k dohodě o spolupráci s další značkou EM pneumatik, jejíž výhodou je osvědčená kombinace ceny a výkonu.

ČEMAT partnerem společnosti Triangle

Společnost Triangle Tire Co. Ltd. vznikla v roce 2001, ale založena byla už v roce 1976 jako ShandongTireFactory. Jako vůdčí společnost v oblasti výroby pneumatik v Číně se zabývá výrobou komerčních pneumatik, osobních a nákladních pneumatik, radiálních a diagonálních OTR pneumatik.

Jako přední výrobce radiálních pneumatik v Číně má společnost Triangle Tire Co. Ltd. obrovské zahraniční a domácí patentové portfolio a hraje klíčovou roli při stanovování národních a profesionálních standardů průmyslu pneumatik. Zaměřuje se na technologickou inovaci, výzkum, design, výrobu a marketing, aby splnila požadavky spotřebitelů na celém světě.

Trinagle patří mezi světovoušpičku

V roce 2008 získala společnost Triangle, v rámci rozvoje celé sady technologií a zařízení pro výrobu radiálních pneumatik, ocenění za vědeckou a technickou podporu. Dnes je společnost Triangle jedním ze čtyř největších světových výrobců radiálních OTR pneumatik a vybudovala si globální partnerství s firmami jako Caterpillar, Terex, Doosan, Hyundai, Volvo.V rámci celosvětové expanze a zkvalitňování služeb pro zákazníky byla založena evropská pobočka s centrem v Miláně.

Motivace a široká obchodní síť

Jsme rádi, že můžeme být partnerem tohoto výrobce na českém a slovenském trhu. Široká obchodní síť, mobilní servis od Aše až po Košice, opravy pneumatik, profesionální obchodní tým, finanční stabilita společnosti, nejširší nabídka značek ihned skladem. To vše jsou důvody, proč nám důvěřují stovky zákazníků v lomech, pískovnách, obalovnách, odpadových firmách, recyklacích a dalších těžkých provozech.

Naší největší motivací je spokojený zákazník.

www.cemat.cz
Text: Martin Křístek, OTR specialista
Foto: Archiv firmy

 

Back to top