Zeppelin CZ a TATRA TRUCKS připravily na květen jedinečnou Cat® Roadshow

Společnost Zeppelin CZ, s.r.o., oficiální prodejce stavebních a těžebních strojů Cat® v České republice, ve spolupráci s výrobcem nákladních vozů TATRA, společností TATRA TRUCKS a.s., uspořádaly v květnu jedinečnou akci s názvem Cat® Roadshow. Během této akce představily na třech místech České republiky své nové stroje a technologie, prezentované na německém veletrhu BAUMA, také komplexní nabídku svých služeb.

Kromě strojů značek Cat® a TATRA byly tématem roadshow nejmodernější technologie Cat® Connect pro vyšší produktivitu strojů. Součástí akce byl bohatý doprovodný program včetně předváděcích ukázek strojů Cat, nebo jízd dakarského speciálu TATRA.

Roadshow startovalo v Ústeckém kraji, v pískovně Chbany další zastávka byla v pískovně Ledčice ve Středočeském kraji a v pískovně Hrušovany u Brna a Roadshow končilo.

Zajímavou novinkou nejen na BAUMĚ, ale i zde byly brýle pro zobrazování virtuální reality – s jejich pomocí se uživatel ocitl ve virtuální 3D realitě, doslova uprostřed komentované prohlídky k dané technologii a stroji. Cat® Roadshow přineslo tuto virtuální realitu poprvé v češtině!

Soutěžní speciál TATRA PHOENIX 4x4 DAKAR s výkonem téměř 1000 koní na speciálně upraveném polygonu zpestřil průběh akce ve Chbanech a Ledčicích. V Hrušovanech přibyla i legendární TATRA 815 DAKAR 4x4.

Cat® Roadshow myslí také na věrné fanoušky strojů a techniky Cat, sdružených v zájmovém sdružení Klub posádek Cat. V rámci této akce proběhlo tradiční soutěžní klání, ve kterém soutěžící změřili své síly v několika disciplínách na třech strojích Cat. (v příštím vydání více)

Z Ledčic

Vladimíra Štěpánková

Vydavatelka a šéfredaktorka časopisu LOMY A TĚŽBA

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top