V Praze vyrůstá nová centrála skupiny KUHN

Nová česká centrála skupiny KUHN již dostává v Praze - Čestlicích svou budoucí konkrétní podobu. V areálu, který vzniká hned u exitu 8 dálnice D1, naleznou po jeho dokončení sídlo pražské pobočky společností KUHN-BOHEMIA (výhradní prodejce stavebních strojů Komatsu v ČR) a KUHN-MT (výhradní distributor automobilových hydraulických jeřábů Palfinger na českém trhu).

Stavební práce začaly v polovině března, jejich dokončení se plánuje na konec letošního roku. Slavnostní otevření centrály a poboček obou společností by se mělo uskutečnit na jaře 2017. Celková investice na vybudování areálu dosáhne 165 milionů korun, generálním dodavatelem stavby je společnost Porr a.s.

Centrála nabídne kompletní obchodní sortiment stavebních strojů Komatsu i jeřábů Palfinger a veškeré poprodejní služby včetně rozšířeného servisu, provádění závažnějších oprav strojů v moderních dílenských zázemích a nabídky náhradních dílů.

01

"Po téměř 25 letech na trhu se společnost KUHN - BOHEMIA a hlavně její zákazníci dočkají důstojné vlastní centrály a pražské pobočky na velmi lukrativním místě. Budeme tak moci opustit najatý areál, který již nevyhovuje našim potřebám," uvedl ředitel společnosti KUHN - BOHEMIA Daniel Sys.

kuhnbohemia

 

Back to top