Komatsu na letošním veletrhu Bauma 2016

Více než tři desítky strojů na ploše o celkové rozloze sedmi tisíc metrů čtverečních - taková bude expozice výrobce stavebních strojů Komatsu na letošním mezinárodních veletrhu Bauma, který se koná od 11. do 17. dubna v Mnichově. Zbrusu nové modely a nejnovější špičkové technologie Komatsu budou zaměřené na inovace vedoucí ke zlepšení efektivity na staveništi a k celkovému snížení nákladů pro zákazníka.

Veletrh Bauma se koná již po jednatřicáté a nabídne stánky a prezentace na celkem 555 tisíc metrech čtverečních. Představí se na něm přes 3 000 vystavovatelů z celého světa.

Hala B5 - Inovace a vizualizace

Vnitřní stánek značky Komatsu bude mít na veletrhu Bauma, který každoročně přiláká tisíce návštěvníků, celkem 4 500 metrů čtverečních a bude se nacházet v hale B5. Příchozí v něm najdou především stroje určené pro zemní práce a těžbu v lomech s řadou nových příslušenství. K vidění budou rýpadla série Dash 11 a nové kolové nakladače s funkcí úspory paliva a vybavená lopatami Lehnhoff upínáním pomocí rychlospojek.

Nejnovější inovace technologie Komatsu se představí především s uvedením nového třicetišestitunového hybridního rýpadla, které dostává závazku na snížení dopadu zemních strojů na životní prostředí.

V centru pozornosti bude jistě rovněž osvědčený koncept inteligentního řízení strojů Komatsu, který se poprvé také objevil na veletrhu Bauma, a to v roce 2013. Od té doby pronikl na trhy po celém světě a byl dodán již na více než 2 200 strojů. Obdorně vyškolený personál Komatsu bude na stánku k dispozici všem zájemcům a ochotně každému přiblíží tento systém umožňující bezproblémový provoz s nižšími celkovými náklady.

Stánek Komatsu nabídne i velké vizualiace, odborná videa a další informace, například o systému KOMTRAX, který pomáhá snadno a efektivně spravovat celou flotilu strojů Komatsu, o možnostech financování nákupu strojů nebo o nabídce originálních náhradních dílů.

Tři části venkovní plochy

Venkovní expozice Komatsu na místě s označením FM.512 bude rozdělena do tří částí. V jedné budou moci návštěvníci poznat v praxi výhody inteligentního systému řízení dozeru D61PXi-24 a pásového hydraulického rýpadla PC210LCi-10. V další části se pak představí obří rýpadlo PC7000. A ve třetí sekci - velkém stanu s barem řidičů - obsluha ráda přivítá a pohostí všechny návštěvníky venkovní expozice.

www.komatsu.cz

komatsu

 

bauma-2016

 

 

Back to top