Den otevřených dveří firmy CHARVÁT CTS a.s.

Koncem května uspořádala společnost CHARVÁT CTS a.s. pro zákazníky Den otevřených dveří. Akciová společnost CHARVÁT CTS a.s. Okřínek je strojírenský podnik s dlouholetou tradicí, člen silné skupiny CHARVÁT Group s.r.o.

Majitel firmy JUDr. Ing. Jiří Charvát přivítal všechny návštěvníky, v krátkosti představil celou skupinu Charvát Group s.r.o. a její plány do budoucna.

Charvát Group s.r.o. po svém vzniku vedle rozvoje vlastního podniku ve Zbraslavicích provedla akvizice s cílem rozšíření a zkompletování svého výrobního a prodejního portfolia a do skupiny CHARVÁT Group přibyly společnosti AVHB s.r.o., AXL a.s., HYKOM s.r.o., CTS-servis a.s. a AT OIL s.r.o. První rozhodující aktivitou je průmyslová hydraulika, kde firma CHARVÁT Group s.r.o. zaujímá rozhodující podíl ve výrobě a prodeji hydraulických komponentů v regionu střední Evropy.

Produkty společnosti CHARVÁT CTS a.s.

Generální ředitel společnosti CHARVÁT CTS a.s. Jan Outlý představil produkty, které se v Okřínku vyrábějí a montují a popřál všem příjemný pobyt.

Na venkovních prostorách firmy byly vystaveny produkty, které firma vyrábí a nabízí např. jednoramenné a dvouramenné nosiče kontejnerů od 2,5 do 30 tun pro nákladní vozidla všech značek, dále traktorové nosiče kontejnerů od 2 do 20 tun a v neposlední řadě kontejnery různých rozměrů a provedení včetně speciálních, jako např. skříňové, cisternové, sypače komunikací či kontejnerové montážní plošiny.

Společnost také vyrábí automatické dávkovače zemědělských plodin a speciální tramvajové nájezdové plošiny pro tělesně postižené. Tyto plošiny využívají tělesně postižení jak v českých městech, tak třeba i v USA.

Výrobky firmy CHARVÁT CTS a.s. jsou využívány ve stavebnictví, komunálních službách měst a obcí, při nakládání s kovovým odpadem, v zemědělském, zahradním i lesním hospodářství, hasičských záchranných sborech a armádách NATO.

Mimo výrobní program je CHARVÁT CTS a.s. Okřínek obchodním zastoupením dánského výrobce hydraulických nakládacích jeřábů HMF.

Díky tomuto spojení získala společnost CHARVÁT CTS a.s. silné zázemí jako člen skupiny CHARVÁT Group s.r.o., a tím kompletní sortiment hydraulických prvků.

Příjemný pobyt

Zástupci firmy CHARVÁT CTS a.s. se ochotně věnovali všem zákazníků, kteří se do Okřínku sjeli. Po celou dobu akce pro zpříjemnění atmosféry se na podiu střídaly kapely různých žánrů a samozřejmě nechybělo výborné pohoštění.

Za pozvání děkuje Vladimíra Štěpánková

Vladimíra Štěpánková

Vydavatelka a šéfredaktorka časopisu LOMY A TĚŽBA

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top