Již žádná ohnutá táhla!

Nová dimenze vážení od společnosti TAMTRON „SMART" posouvá hranice tradičního palubního vážení, bez použití táhel a spínacích magnetů.

Od března 2015 uvádíme oficiálně na trh nejprve novou pokročilou technologie vážení „SMART" pro kolové nakladače a následně v druhé polovině roku i pro bagry s podkopovou lžící.

Nová generace inteligentního vážení mění celkový pohled na vážní systémy a posouvá možnosti využití vah k vyšší efektivnosti využití stroje. V současné době jsou všechny váhy při provozu omezeny hlavně povrchem, kde dochází k vážení, který musí být zpevněný bez výrazných nerovností, jinak dochází k odmítání vážení a opětovnému zdvihu lžíce pro korekci zvážení. Nová technologie vážení „SMART" váží v celém rozsahu a je schopna případné extrémy způsobené nerovnostmi eliminovat. Počet odmítnutých vážení je téměř nulový a tím se extrémně zvyšuje produktivita stroje.

Nová generace vážení „SMART" posouvá možnosti využití vah při každodenním provozu stroje. Přetěžování aut je protizákonné a navíc zkracuje životnost stroje i pneumatik. Ale taktéž nedoložení je problém, který omezuje jak Vás, tak Vaše zákazníky. Snižuje se tím efektivita vašich strojů, zatěžuje životní prostředí, ale taktéž navyšuje náklady na přepravu materiálů pro zákazníky.

Vážení v celém rozsahu umožňuje zvážit materiál i ve spodním úseku zdvihu ramene lžíce a tím šetřit jak čas, tak zvyšovat bezpečnost při manipulaci s materiálem.

Jednoduchá instalace (instalace, zapojení, nastavení, kalibrace a proškolení) a zdokonalené nastavování parametrů váhy v závislosti na potřeby obsluhy stroje během jednoho dne zkracují dobu pro odstávku stroje.

Spolehlivost a rychlost vážení Tamtron „SMART", byla velmi důkladně testována v reálných provozech v různých zemích (Polsko, Finsko, Švédsko, Německo) nevyjímaje Českou republiku, kde je stále možno váhu vidět pracovat v reálných podmínkách (zeptejte se nás a mi Vám domluvíme prohlídku).

Díky inteligentnímu vážení se připravují i nové funkce, které budou zákazníkům představovány po jejich uvedení v průběhu následujících let. Malá ochutnávka co již testujeme je například neomezená kontrola nad nakládkou stroje, kdy bude váha monitorovat všechny zdvihy ramene při vyklápění lžíce s materiálem s možností jejich tisku a exportu pro následnou kontrolu.

Společnost TAMTRON je Váš partner pro vážení již více než 40let. Našim cílem je být stabilní partner přinášející pomocí našich moderních výrobků a inovací vyšší hodnotu jak pro Vás, tak pro Vaše zákazníky.

tamron

TAMTRON, s. r. o.
Vodárenská 699
278 01 Kralupy nad Vltavou

Jindřich Mareček
Obchodní oddělení
Tel.: +420 271 733 201
GSM: +420 606 686 688
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.tamtron.cz

 

Back to top