Novinky KOMATSU na Baumě 2013

Společnost KOMATSU Ltd, výrobce stavebních a zemních strojů KOMATSU předvedla na letošní Baumě širokou řadu svého výrobního programu a novinky, které zde měly svou premiéru.

Návštěvníky zaujal dozer této značky - D61EX/PX-23. Stroj má hydrostatický pohon, chladič, hydraulicky hnanou vrtuli a chlazení s reverzním chodem umístěné vzadu za kabinou. Zkrácená a snížená přední kapota zajišťuje bezkonkurenční výhled strojníka na radlici a nejbližší okolí stroje.

Novinkou na letošní Baumě byly zcela nové kolové nakladače řady 7, konkrétně WA380-7, WA470-7 a WA500-7 a pasové hydraulické rýpadlo PC138US-10 kategorie 15t se zkrácenou zádí, nepřesahující při otáčení šířku stroje. Součástí expozice byly také nové motory KOMATSU, vybavené filtrem pevných částic s pasivní a aktivní regenerací filtru pevných částic a podpůrným servisním programem KOMATSU CARE .

Společnost KOMATSU dále předvedla pasové hydraulické rýpadla řady 10 v různých velikostech a specifikacích a s bohatým pracovním příslušenstvím.

Představila také nová kompaktní kolová a pasová hydraulická rýpadla řady 8, se zkrácenou zádí, zastoupená pasovým rýpadlem PC88MR-8 a kolovým rýpadlem PW118MR-8, váhové kategorie 8 – 12t.

KOMATSU, jeden z největších světových výrobců stavebních, důlních a kompaktní zařízení nabízí zákazníkům špičkové technologie a inovativní produkty a služby, které nejlépe splňují potřeby a očekávání svých zákazníků po celém světě se zárukou nejvyšší kvality služeb.

Poděkování za provedení bohatou expozicí Komatsu patří ing. Peteru Gerovi, generálnímu řediteli české pobočky KUHN BOHEMIA.  

Vladimíra Štěpánková

Email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Back to top