Ford Trucks a Hidromek v lomu Bělice

V zářijových dnech pořádaly společnosti F Trucks a.s. a KOBEX Bohemia s.r.o. dvoudenní předváděcí akce. Ty proběhly v Kunštátě u Blanska v pískovně KORA, společnosti VODOSTAVING s.r.o. a v kamenolomu Bělice, společnosti Kámen Zbraslav a.s.

03

F Trucks

Společnost F Trucks předváděla stavební řadu vozidel Ford Trucks v plné výbavě a vybavené korbami s otěruvzdorného materiálu Hardox. Vozidla Ford Trucks v sobě spojují moderní technologie a inovativní přístup ve vývoji materiálů a agregátů, včetně moderních motorů. To vše snižuje celkové náklady provozu.

05

Kabina není moc prostorná, řidiči přináší spíše jednoduchost a absenci složitých elektronických systémů. Samozřejmostí je vzduchem odpružené sedadlo s vyhříváním i systémy jako např. asistent rozjezdu do kopce a systém nouzového brždění. Stavební řada je robustní a vysoká odolnost vozidel zaručuje jejich spolehlivý provoz.

04

Stavební řadu vozidel Ford Trucks nabízí společnost v provedeních: jednostranný / třístranný sklápěč, domíchávač, betonpumpa, nosič kontejnerů s hydraulickou rukou, valník s hydraulickou rukou, podvozek s hydraulickou plošinou, cisterna s kropící lištou a další nástavby nákladních vozidel. Na přání zákazníka společnost dodá požadovanou nástavbu na podvozku vozidla Ford Trucks. Předvedeno bylo také vozidlo s automatickou převodovkou .... prý pro ženy......

02

KOBEX Bohemia

Společnost KOBEX Bohemia představovala stavební techniku Hidromek - pásové rýpadlo HMK 310LCH4 s 2 m3 lžící, pásové rýpadlo HMK 145 LC H4, rýpadlonakladač, kolový nakladač. K vidění též bylo kompaktní pásové rýpadlo Kobelco a buldozer Dressta.

01

Stroje Hidromek v sobě spojují promyšlenou špičkovou technologii s unikátním designem, připomínajícím například prémiové nebo sportovní automobily. Jejich základním rozpoznávacím znakem je kombinace lesklého bílého laku s červeně lakovanými doplňky.

06

Kromě toho se snadno používají a poskytují vysoký stupeň pohodlí, a to díky širokému výhledu a ergonomickému pracovnímu prostředí. Stroje Hidromek mají zesílenou konstrukci, a mohou pracovat i v těžkých pracovních podmínkách.

Možnost testování

Vozidla Ford Trucks a techniku Hidromek bylo možné vyzkoušet a vyzpovídat zástupce společností. Testovat techniku přímo v terénu je vždy pro zákazníky lákavé a zajímavé. I my jsme využily možnosti se projet vozidlem Ford Trucks po sluncem nasvícené etáži lomu.

Za pozvání děkují a z Bělice zdraví Vlaďka Štěpánková a Pavla Vaništová

 

Back to top