Půjčovna strojů Zeppelin CZ ve vaší kapse

Půjčovna strojů Zeppelin CZ patří k výrazným stálicím na českém trhu. Nabízí jednu z největších flotil stavebních strojů Cat a stavební techniky, současně ale i manipulační a výškové techniky. Sortiment doplňují krajinářské stroje, malá mechanizace a drobná užitečná technika. Pro své zákazníky připravila celou řadu novinek, které jim ještě lépe pomohou vybrat ideální stroj právě pro jejich projekt.

Poptávkový systém na www.zeppelin.cz

Chcete znát kompletní nabídku Půjčovny strojů Zeppelin CZ? Stačí navštívit webovou stránku www.zeppelin.cz a v sekci Půjčovna je tu pro vás připraven přehledný katalog naší techniky. Nově potom můžete díky online poptávkovému systému přímo z webových stránek získat nejen informace o stroji jako takovém, ale zároveň si ověřit cenu zápůjčky přímo na dobu, na kterou techniku potřebujete.

01

Celou zápůjčku stroje si tak připravíte z pohodlí své kanceláře. Zaměstnanci Půjčovny se s vámi následně obratem spojí, potvrdí si s vámi všechny podrobnosti, domluví detaily, jako je například předání stroje – a to je celé. Nic složitějšího v tom není.

Online chat

Nejste si zcela jistí? Nevíte, jaký stroj z naší nabídky si vybrat? Potřebujete poradit? Přímo na webových stránkách Půjčovny strojů Zeppelin CZ se nově nachází i online chat. Stačí kliknout na bublinku vpravo dole, ihned vyskočí chatovací okno a naši specialisté vám obratem odpoví na všechny vaše dotazy. Není to složitější než obyčejná komunikace přes sociální sítě.

Zákaznická linka

Online svět nabízí spoustu kouzel a dokážeme si díky němu cestu k informacím i té správné technice značně zkrátit. Existují však situace, kdy nic nenahradí přímý kontakt s našimi specialisty. Ti jsou pro vás samozřejmě k dispozici na všech pobočkách, nově ale též na zákaznické lince.

Na telefonním čísle +420 800 023 000 najdete zákaznickou linku, kterou obsluhují naši odborníci s mnohaletou zkušeností. Vědí, jaké nesnáze vás mohou při vašem projektu potkat, na jaká úskalí můžete narazit, a především umí navrhnout to pravé řešení, díky kterému váš projekt poběží úspěšně dál.

Půjčovna strojů Zeppelin CZ jde s dobou. Díky těmto novinkám jsme si s našimi zákazníky zase o krůček blíž a cesta k tomu správnému řešení je opět o něco kratší. A to není zdaleka vše, další novinky budou následovat.


Více informací na www.zeppelin.cz

zeppelin-cat

 

Back to top