EXPO Mokrá 2016 opět na scéně!

Přípravy na další, již 11. ročník mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2016 jsou v plném proudu. Je tedy nejvyšší čas vyznačit si v kalendáři datum 14. - 16. června 2016, kdy se po dvouleté odmlce otevřou pomyslné brány veletrhu pro návštěvníky.

Již během následujících týdnů mohou čeští i zahraniční dodavatelé strojů, zařízení i služeb pro těžební a stavební průmysl očekávát ve schránkách přihlášky k účasti na veletrhu. Přihlášky v elektronické podobě jsou také k dispozici již nyní na webových stránkách veletrhu www.expomokra.cz. Vystavovatele jistě potěší, že ceny ploch, stánků a služeb od minulého ročníku nevzrostly. Naopak je pro ně připravena celá řada slev! Navíc stejně jako minulý ročník, obdrží každý vystavovatel až 500 kusů volných vstupenek zdarma pro své zákazníky a obchodní partnery. Již nyní jsme zvědaví, jaké novinky a inovace vystavovatelé na veletrhu představí!

Místem veletrhu zůstává léty osvědčený kamenolom Mokrá u Brna společnosti Českomoravský cement a.s., nástupnická společnost, jehož prostředí dodává celému veletrhu jedinečnost. Kamenolom Mokrá disponuje dostatečně rozlehlou plochou pro stánky vystavovatelů, jejich často rozměrné stroje a především pro demonstrační plochy určené strojům a zařízením v provozu. Připravena bude také speciální plocha pro nákladní automobily a již nyní můžeme slíbit, že nebude nouze o doprovodný program.

Na veletrhu EXPO Mokrá najdete vystavovatele z následujících oborů:

  • Technika a prostředky přípravy rubaniny
  • Těžební, nakládací a přepravní technika
  • Stroje a zařízení pro zpracování nerostných surovin
  • Stroje a zařízení pro recyklaci stavebních materiálů
  • Zařízení pro ekologický provoz těžebních závodů
  • Náhradní díly a doplňky
  • Servisní a doprovodná činnost
  • Nákladní vozy, vozy pro speciální účely
  • Terénní vozy
  • Projekční práce, poradenská činnost, odborné časopisy, školy, svazy

A jaké bylo EXPO Mokrá 2014?

Na ploše 70 000 m2 se představilo a své exponáty vystavilo 127 společností. Slunečné počasí a vystavovatelé se svými exponáty přilákali více než 9 200 návštěvníků. Přestože na veletrhu převažovali čeští hosté, potkat jste mohli hosty např. z Německa, Rakouska, Maďarska, Makedonie, Bulharska, Ruska, Polska nebo Litvy. Návštěvníci nejčastěji zastupovali těžební a stavební průmyslové odvětví, popř. přidružené obory.

Těšíme se na viděnou na EXPO Mokrá 2016!

Více informací, včetně přihlášky naleznete na: www.expomokra.cz

 

Back to top