Super User

Super User

Prachovice – rekordní letošní zakázka strojů KOMATSU

Koncem srpna proběhlo v lomu Prachovice, patřící společnosti CEMEX Czech Republik s.r.o., slavnostní předání dvojice obřích strojů KOMATSU od společnosti KUHN – BOHEMIA a.s. Do provozu byl předán kolový nakladač Komatsu WA600-8 a kolový pevný dumper Komatsu HD605-8.

Bobcat představuje kompletní řadu lehkých hutnicích strojů

Hutnicí aplikace jsou důležitou součástí mnoha odvětví a žádné staveniště se bez zhutňovače půdy a asfaltu neobejde. Proto Bobcat rozšiřuje produktové portfolio o nabídku kompletní řady lehkých hutnicích strojů, vyvinuté ve spolupráci s Ammann Group, značkou známou pro pohodlné ovládání, produktivitu a kvalitu svých strojů.

Toulovcovy Maštale – skalní ráj

Přírodní rezervace Toulovcovy Maštale patří mezi nejzajímavější kouty u nás. Je to oblast borových lesů a pískovcových skalních útvarů Toulovcovy a Městské Maštale.

Doosan Quarry Days

V lomu Bělice, patřící společnosti Kámen Zbraslav a.s., proběhla koncem září tradiční akce Doosan Quarry Days, kde byla předvedena řada novinek strojů Doosan.

Grand Opening nové výrobní haly Keestrack ve Šternberku

28. února 2019 více než 500 hostů – představitelů samosprávy, distributorů, zákazníků a dodavatelů slavilo společně s firmou Keestrack GRAND OPENING nové výrobní haly ve výrobním závodu firmy KEESTRACK ve Šternberku. Nový komplex o velikosti 8740 m² ukončil druhou fázi dlouhodobého rozvoje hlavního výrobního závodu KEESTRACK.

Komatsu na letošním veletrhu Bauma 2016

Více než tři desítky strojů na ploše o celkové rozloze sedmi tisíc metrů čtverečních - taková bude expozice výrobce stavebních strojů Komatsu na letošním mezinárodních veletrhu Bauma, který se koná od 11. do 17. dubna v Mnichově. Zbrusu nové modely a nejnovější špičkové technologie Komatsu budou zaměřené na inovace vedoucí ke zlepšení efektivity na staveništi a k celkovému snížení nákladů pro zákazníka.

Nový přírůstek v lomu Mokrá – čelní kolový nakladač Cat® 988K

V pátek 2. října se v kamenolomu Mokrá u Brna předával jeden z největších čelních kolových nakladačů v České republice - Cat® 988K. Společnosti Českomoravský cement, a.s. jej dodala firma Zeppelin CZ s.r.o., výhradní prodejce těchto strojů do České republiky. Slavnostního křtu stroje v lomu Mokrá se zúčastnili mimo jiné představitelé vedení obou společností, zástupce firmy Caterpillar pro velké stroje v ČR i novináři z celé řady odborných médií. Nový nakladač bude v lomu zajišťovat nakládku rozvalu na pevné dampry.

Back to top