Společnost Bonap-ICCZ - silný partner na trhu

Představujeme Vám společnost Bonap-ICCZ s.r.o., která se zaměřuje hlavně na dodávky náhradních dílů pro drtiče kameniva a jiné technologie povrchové těžby (včetně recyklačních technologií) a také oblasti dodávek technologických celků, servisu a náhradních dílů pro technologie hlubinného dobývání.

Introducing Bonap - ICCZ Ltd., which focuses mainly on the supply of spare parts for stone crushers and other surface mining technologies ( including recycling technologies ) and also the supply of technological systems , service and spare parts for underground mining technology.

Historie

Historie společnosti Bonap-ICCZ s.r.o. sahá do roku 1992, kdy byla založena původní společnost Bonap, která se v roce 1999 transformovala ve společnost s ručením omezeným se současným názvem. Tato společnost se původně zabývala pouze dodávkami několika málo typů náhradních dílů (drtících elementů – kuželů, plášťů a čelistí) pro drtiče kameniva. Postupem času rozšířila nabídku jak počtem nabízených dílů, tak i počtem podporovaných technologií. Následně začala společnost řešit i recyklační technologie a technologie hlubinného dobývání nerostů, hlavně černého uhlí.

01

V roce 2005 získala společnost Bonap-ICCZ s.r.o. zastoupení německé společnosti IBS – MINING AND TUNNELING pro český, slovenský a následně i vietnamský trh. Tato společnost je výrobcem hlavně razících kombajnů, jichž se využívá pro ražbu tunelů, například pro přípravu důlních děl, dálničních či železničních tunelů, kanalizačních tunelů či kolektorů pod městy.

02

V prvopočátcích společnost Bonap-ICCZ nabízela pouze stroje a servis, ale postupem času začala sama vyrábět jednotlivé díly. Dnes je ve fázi, kdy jejich partner nakupuje klíčové díly pro stavbu razících kombajnů přímo od nich a v Německu je kompletuje.

Dnešní nabídka a obchodní partneři

V současné době nabízí společnost doslova stovky různých typů drtících elementů pro čelisťové, kuželové či odrazové drtiče (převážně se jedná o manganové a chromové oceli), řetězy a jiné díly pro vodní korečkové bagry, zásobuje doly náhradními díly pro razící a dobývací technologie, dodává řetězové bubny pohonů a hřebla pro hřeblové dopravníky, převodové skříně řezných orgánů razících kombajnů, desky pásů a pásnice pro různé pásové podvozky a podobně. Výrobní program společnosti Bonap-ICCZ s.r.o. je velmi široký a na základě přání našich obchodních partnerů se neustále rozšiřuje.

Obchodní partneři společnosti Bonap-ICCZ s.r.o. jsou z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Německa, Španělska, Švédska, Lotyšska a v posledních letech i mimo EU, jako například z Mexika, USA či Vietnamu.

Společnost Bonap-ICCZ s.r.o. disponuje možností konstrukce, výroby slévárenských modelů, odlitků, zápustek, výkovků a podobně. Proto není problém jakýkoliv požadavek obchodních partnerů převést od pouhé „idey“ k finálnímu produktu, a tak se to i běžně děje.

03

Dceřiná společnost ve Vietnamu

V roce 2011, možná z „mladické nerozvážnosti“, založila společnost Bonap-ICCZ s.r.o. ve Vietnamu dceřinou společnost Mining Technologies Co. Ltd. a koupila tam kamenolom. Vstup na vietnamský trh nebyl a není vůbec jednoduchý, ale fungují a pracují tam dodnes a snaží se „válčit“ se ctí a podporovat dobré jméno České republiky, které stále ve Vietnamu máme. Rozsah působnosti na vietnamském trhu se postupně také rozšiřuje a posledním projektem, který právě rozvíjejí, je ÚPRAVNA ANTRACITICKÉHO UHLÍ nedaleko světoznámé zátoky Ha Long.

Slovo majitele společnosti, pana ing. Petra Křístka

„Největším přínosem pro obchodní partnery je to, že společnost Bonap-ICCZ s.r.o. je schopna držet a také drží obrovské skladové zásoby, s cílem uspokojit požadavky svých stálých obchodních partnerů, většinou, nejpozději do 24 hodin. Mezi naše nejsilnější zbraně, kromě rychlosti realizace, vysoké kvality a odpovídající ceny, je hlavně to, že držíme dané slovo – co se řekne, to platí. Jsem velmi hrdý na to, že vždy a včas plníme své závazky a stejný přístup očekáváme od našich obchodních partnerů.“

Pozvání

Společnost Bonap-ICCZ s.r.o. je rozhodně silným a perspektivním partnerem s osobním přístupem k požadavkům a potřebám svých obchodních partnerů a srdečně Vás zve na svou expozici v rámci EXPO Mokrá 2014, která se koná 10.-12. června

Společnost Bonap-ICCZ s.r.o. je členem TĚŽEBNÍ UNIE, SZVK a HOSPODÁŘSKÉ KOMORY ČR.

bonap

Bonap-ICCZ s.r.o.
739 53 Hnojník 408
www.bonap-iccz.cz

Kontakty:
Lomařské technologie a díly, Artur Nákelný, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , 773 794 712
Důlní technologie a díly, Alois Nedojedlý, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 777 770 568

Text: kolektiv firmy Bonap-ICCZ a V.Štěpánková Foto: archiv firmy

 

 

Back to top