Redakce

Redakce

Sandvik nyní leadrem pelotonu

Více než 50 let posbíraných zkušeností s vrtáním hornin umožnilo inženýrům Sandviku stanout v čele vývoje a pomáhat tak při řešení nejobtížnějších vrtacích aplikací. Tyto zkušenosti jsou plně využity i při koncepci a konstrukci nové řady povrchových vrtacích souprav Ranger DXi. Zvýšení produktivity a snížení nákladů je hlavní charakteristikou Rangerů DX800i a DX900i

Nová generace čerpadel Warman® WGR® vhodných pro těžbu písku a kameniva

Přední výrobce a dodavatel abrazivzdorných zařízení Weir Minerals dokázal úpravou technologie a modernizací stávající konstrukce čerpadel Warman nabídnout svým zákazníkům výrazné úspory. Po nedávném představení 2. generace čerpadla Warman® WGR® vysvětluje hlavní produktový manažer Harvinder Bhabra, jak společnost využívá své odborné znalosti z terénu, výzkum, vývoj a výrobní zkušenosti k tomu, aby svým zákazníkům nabídla individuální řešení, která sníží celkové provozní náklady.

VVV MOST - komplexní služby v oblasti pasové dopravy

Společnost VVV MOST spol. s r.o. nabízí již 28 let zákazníkům komplexní řešení pro provozovatele pásové dopravy, zahrnující design, výrobu, montáž, servis a dodávky náhradních dílů pro zařízení na přepravu sypkých hmot.

Výměna třídiče v kamenolomu Těšovice

V prosinci minulého roku vyhrála firma TECHKON s.r.o. výběrové řízení na výměnu třídiče VD2 200x600/2D po III. stupni drcení v kamenolomu Těšovice, který vlastní společnost KAMENOLOMY ČR s.r.o. Realizaci provedla úspěšně s firmou Blatenské strojírny Blatná s.r.o.

Ford Trucks pro lomy

Značku FORD mají těžaři spojenou především s výkonným a spolehlivým pracantem Rangerem. Začátkem letošního roku však osobní a užitkové vozy FORD rozšířila i řada nákladních vozidel FORD TRUCKS. Do České republiky je dováží společnost F TRUCKS a.s.

Více práce za méně peněz: Nový kloubový dampr Cat® 745 s elektronickými asistenty míří na trh

Společnost Zeppelin CZ s.r.o., která je oficiálním dealerem stavebních a těžebních strojů Caterpillar v České republice, představuje novinku ve třídě kloubových damprů. Nový Cat® 745 s užitečným zatížením 41 tun a objemem korby 25 m3 se chlubí vylepšenou kabinou, nízko-emisním motorem a také celou řadou chytrých elektronických asistentů pro snadnější obsluhu a vyšší produktivitu.

Back to top